Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaKategorieZbraně

Zbraně

Sháníte airsoftové, plynové nebo palné zbraně? U nás naleznete širokou nabídku zbraní od osvědčených výrobců.

Podkategorie:

Airsoft

Prodej zbraní - airsoftových zbraní, plynových a také střelných. Naše nabídka zbraní je opravdu široká, můžete si vybrat krátkou nebo dlouhou podle toho, na kterou máte průkaz. K uskladnění zbraní se váže zákon, který nařizuje uskladňovat zbraně pouze v certifikovaných trezorech tak, aby nedošlo k manipulaci.

Citace z ministerstva: 

Dne 1. července 2014 nabyde účinnosti zákon č. 170/2013 Sb., kterým se mění zákon č. 119/2002 Sb., o zbraních, ve znění pozdějších předpisů, a některé další zákony. Za nejdůležitější změny lze označit spuštění centrálního registru zbraní, stanovení povinnosti vybavit dopravní prostředek přepravující zbraně a střelivo zařízením umožňujícím jeho nepřetržité sledování, prodloužení doby platnosti zbrojního průkazu z 5 na 10 let, zrušení povinnosti být držitelem platného loveckého lístku při žádosti o vydání zbrojního průkazu nebo nového zbrojního průkazu skupiny C, umožnění udělení výjimky držiteli zbrojního průkazu skupiny C pro nabytí a držení zakázaného doplňku zbraně - zaměřovače zbraně konstruovaného na principu noktovizoru, možnost držitele zbrojního průkazu vzdát se zbrojního průkazu nebo jeho skupiny a další. Pro bližší seznámení viz platné znění zákona č. 170/2013 Sb.

U nás v Tegusu nabízíme kromě zbraní také certifikované trezory na zbraně, které doporučujeme zakoupit společně se zbraněmi. 

V kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací