Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaKategorieTrezory a sejfyTrezoryDepozitní trezory

Trezory na peníze

Depozitní trezory slouží k bezpečnějšímu uchovávání hotovosti. Certifikované trezory na peníze jsou vhodné pro velkoobchody, podniky s větším obratem hotovosti apod.
Trezory na peníze k úschově větší hotovosti jsou nepostradatelnou součástí podniků a institucí, kde je potřeba uložit větší objem hotovosti nebo cenností.
 
Účel je jednoznačně zabezpečit Vaše peníze, šperky nebo cennosti, důležité materiály a dokumenty proti nežádoucím návštěvníkům.
 
Splňují certifikaci dle ČSN EN 1143-1 a Vy proto máte možnost si obsah nechat pojistit dle přesných požadavků dané pojišťovny, kdy se pojistitelná částka odvijí podle bezpečnostní třídy, viz tabulka níže.
 
BEZPEČNOSTNÍ TŘÍDA TREZORU PODLE NORMY EN 1143-1 BEZPEČNOTNÍ TŘÍDA A POČET ZÁMKŮ ORIENTAČNÍ ÚLOŽNÁ ČÁSTKA V HOTOVOSTI 
certifikace skříň na zbraně  1 zámek třídy A  až 30 000 Kč 
0 1 zámek třídy A až 200 000 Kč
I 1 zámek třídy A až 300 000 Kč
II 1 zámek třídy A až 600 000 Kč
III 1 zámek třídy B až 1 200 000 Kč
IV 2 zámky třídy B až 2 000 000 Kč
V 2 zámky třídy B až 3 000 000 Kč
VI 2 zámky třídy C až 5 000 000 Kč
 
 
Bohužel Vám tu nepovíme, na kolik a za kolik přesně si můžete nechat pojistit obsah. Tohle kalkuluje s ohledem na bezpečnostní třídy, umístění, způsob ukotvení, kdy je nutností kotvení provedli profesionálové v oboru, apod. 
 

 

 
Kotvení 
 
Jak ukotvit skříň na peníze? To je snad nejdůležitější otázka, neboť hotovost utvnitř ještě není v úplném bezpečí, dokud schránka není správně a pevně ukotvena. 
 
Kotvení se provádí zejména do podlahy, kdy na dně naleznete čtyřmi otvory připravenými k ukotvení pomocí chemické kotvy, kdy samotný proces vypadá tak, že vyvrtáte díru do podlahy, ideálně do betonové struktury, vysajete kotlinu od prachu, vyplníte chemickou maltou a zasunete šroubovici a pak už jen čekáte, až malta ztuhne. 
 
Celý proces doporučujeme nechat profesionálům, kteří si za svoji práci mnohdy neřeknou tolik v poměru cena a kvalitně odvedená práce, nicméně přebírají  zodpovědnost za ukotvení a Vy tudíž máte v rukou papír s tím, že ukotveneno máte na správném místě od profesionálů a v případě pojišťoven máte mnohem větší šanci na získané pojištění/připojištění obsahu. 
 
Právě kotvení je nejdůležitější částí instalace. Ledabylé postavení skříně na správné místo bez upevnění je naprostý nesmysl, neboť je zde stále riziko odnesení. 
 
Tip: ZDE naleznete vysvětlení jednotlivých norem, certifikací a také ještě pár informací ke kotvení. 
 
Doporučujeme: Zabezpečte svůj majetek kompletně i s kamerovými systémy, které umožňují on-line sledování v reálném čase. 
V kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací