Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaKategorieTrezory a sejfyTrezoryTrezory do zdi, stěny

Trezory do zdi a stěny

Trezory do zdi jsou určeny k úschově peněžních hotovostí, šperků, důležitých dokumentů a dalších předmětů, které mají být spolehlivě zabezpečeny.
 
Trezory do zdi jsou provedením určeny k instalaci do zdi a stěny a jsou osazovány mechanickými zámky, mechanickými kombinačními zámky, popřípadě elektronickými zámky.
 
Certifikovaná schránka do zdi poskytne bezpečnost a ochranu Vašeho osobního majetku, od cenností po spěrky a hotovost, různé dokumenty a důležité materiály, spisy a osobní věci které pro Vás mají nevyčíslitelnou hodnotu. Zkrátka vše, co potřebujete mít pevně pod zámkem a z dosahu veřejnosti. 
 
Počáteční náklady na pořízení Vašeho ochránce se mohou zdát vysoké. Nicméně pro bezpečné uložení střeliva, zbraní, cenností, dokladů a jiných věcí, o které nechcete přijít, jsou tyto uzamykatelné a ocelévo schránky skvělou volbou. 
 
Instalace a správné zakotvení na dobrém místě, bezpečnostní třída a zámky také mají podstatný vliv na to, jaké limity pojištění pojišťovna nabídne. 
 

Jak ukotvit trezor do zdi? 

 
Čím víc se tito ochránci majetku do zdi těší oblibě, tím víc se začíná řešit otázka efektivního zabudování.
 
Na začátek musíme předem vědět, jak velkou schránku sháníme a kam přesně jej zabudujeme. Univerzální místa nejsou, přesto oblíbenými z pohledu dostupnosti je komínová zeď, zdivo pod schody a venkovní zdi. 

Kvůli chladu je nejlepší komínová zeď. 

 
Jak postupovat při montáži
 
Vybourejte obvod o 7-10 cm větší než je obvod schránky, zakryjte jej fólií abyste předešli skřábancům při manipulaci a instalaci. 

Otvor by neměl být příliš hladký. Do vnitřní stěny vyvrtejte 12 - 18mm pro roxor, který poslouží k celkovému zpevnění. Kdy vlevé straně vyvrtáte otvor pro roxor a na pravé straně také, poté umístíte roxor na střed. 

Tyto změny mohou být provedeny vertiáklně nebo horizontálně, omezením není nic, jen následná dostupnost.
 
Jakmile budete mít roxory, namočte zdivo s betonovou směsí a pomocí vodováhy vycentralizujte polohu přesně do středu a hlavně do roviny k dosažení jedné a stejné roviny s přední i zadní stranou pomocí dřevěných špalíků. 
 
Poté již začnete správnou směsí betonovat obvody kolem a soustřeďte se pečlivě na každý nához lžící, neboť jakmile směs betonu zaschne, už s tím nic neuděláte. 
 
Doporučujeme celý proces kotvení zanechat příslušné firmě, neboť správné ukotvení může mnohdy hrát roli v případě pokusu o odcizení. Zloději jsou čím dál tím víc sofistikovanější a šikovnější, bohužel. Pokud potřebujete s kotvením poradit, neváhejte se na nás obrátit.
 
Jak se vyznat v trezorových normách a certifikacích? ZDE je článek, kde se této problamatice věnujeme. 
 
Pokud si nevíte s rady s výběrem, kontakujte nás. 
 
Tip: Zabezpečení majetku jde ruku v ruce kamerovému systému, kterým střežíte konkrétní místnost nebo celou budovu až po objekty. Podívejte se na naši nabídku a zvažte pořízení digitálního ochránce, který umožňuje sledovat chod v reálném čase. 
V kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací