Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaKategorieTrezory a sejfyTrezory

Trezory

Trezor je samostatná uzamykatelná bezpečnostní schránka vložená v místnosti, někdy též označovaná jako nedobytná pokladna, která bývá umístěna v běžných místnostech.
Nabízíme širokou nabídku bezpečnostních schránek a trezorů k zabezpečení majetku a vybrat si můžete podle toho, co se chystáte uschovat a můžete dokonce ušetřit na pojistném.
 
Uzamykatelná schránka s jediným posláním a to je ochrana Vašeho majetku, ať se jedná o cennosti, hotovost, šperky, dokumenty, materiály, zbraně i střelivo, šanony nebo jiné hodnotné věci.  
 
Rozdělení podle umístění a účelu
 
Námi nabízené schránky jsou tedy:
 
  • Do zdi
  • Na hotovost, depozitní
  • Do nábytku
  • Podlahové
  • Skříňové 
  • Do ohně
 
 
Do většiny lze uschovat stejný obsah, záleží jen na Vás, kam chcete svoji uzamykatelnou ocelovou skříň umístit, kromě těch depozitních, ty jsou přímo určeny pro peníze a cizí měny, splňujíc bezpečnostní třídy, které určují orientační úložnou částku.
 
Zámek bývá na klíč nebo mechanický kombinační zámek či elektronický a díky tomu, že všechny námi nabízené schránky jsou certifikované, máte možnost si pojistit obsah do určité částky.   
 

Pojištění a pojišťovny 

Pakliže se chystáte pořídit trezor a předem víte, že jeho obsah budete potřebovat pojistit, sjednejte si nejprve schůzku s pojišťovacím poradcem a nechte si na základě Vašich požadavků doporučit bezpečnostní třídu, kterou bude Vaše pandořina skříňka muset splňovat. 

 

 
Pokud nerozumíte požadavkům pojišťovny, obraťte se na nás a my Vám pomůžeme.  
 
Způsoby kotvení dle umístění 
Kotvení do zdi kotvíme pomocí otvorů na zadní straně, kam přidáme chemickou kotvu a chemickou maltou postupně zazdíme do stěny. 
 
Naopak skříně na zbraně, spisy a podlahové připevňujeme do země a to tak, že do otvorů na dně kotvíme chemickou kotvou a postaráme se tak o pevnost a stabilitu zabezpečení.  

Kotvení lze provést buď: 

  • Pouze do zdi, stěny nebo do podlahy.  
  • Do země (podlahy) a současně i do zdi. To je nejlepší varianta, neboť potom máte skříňku opravdu pevně připevněnou a tudíž chráněnou proti odcizení.  
 
Rozdíl mezi způsoby ukotvení není cenově moc rozdílný, za to finální úroveň zabezpečení stoupne znatelně. 
 
Proč kotvit

Nepostradatelnou nutností při instalaci do domácnosti nebo podniku a nejvýznamějším faktorem je ukotvení, neboť správné kotvení opravdu bezpečí a současně zamezuje možnosti odcizení nebo odnesední. 

Doporučujeme přenechat kotvení externí firmě, která se zaručí za kvalitně odvedenou práci. 

 Je to právě způsob a kvalita ukotvení, kterou požadují pojišťovny pro připojištění Vašeho majetku. Dalšími faktory jsou samozřejmě také bezpečnostnní třída a typ zámku.    

Bezpečnostní třídy  

Určují především jaké je odolnost proti vloupání, čím vyšší třída, tím větší odolnost a bezpečnost a také pojistitelný limit na připojíštění obsahu od pojišťovny. 
 
Napsali jsme pro vás informační a edukativní článek - zde, ve kterém vysvětlujeme jednotlivé evropské a české normy ohledně certifikací s vysvětlením, co do konkrétních tříd lze ukládat (od finanční hotovosti po zbraně, dokumenty, apod.)
V kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací