Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaKategorieObranné prostředkyTonfy

Tonfy

Nezbytná součást výbavy bezpečnostních složek – tonfy. Poslouží stejně dobře k útoku jako ke krytí a nabízejí spoustu možností využití.

Tonfy

Tonfy jsou obranné prostředky policejních útvarů, bezpečnostních složek. Hlavním rozdílem mezi přímým klasickým obuškem je to, že tonfa má chráněnou rukojeť proti úderům a odzbrojení.

Ruční zbraň umožňující opravdu silné údery, vyrobená z plastu (nejčastěji polypropylenu), která nahradila klasický obušek díky variabilitě nošení. Klasický obušek neměl možnost kolmého držení a také nechránil úchop proti úderům.

Policejní fonta

Policejní jednotky jsou vybaveny vysouvacími tonfami, aby ušetřili co nejvíce místa na opasku a nepřekážela jim například při běžném nošení.

Policejní tonfa vysouvací

Proto se s ní dá i běhat, zatímco ji máte upevněnou na opasku.

 

Policejní fonty jsou nedílnou součástí každého policisty právě díky své odolnosti, kterou zajišťuje kvalitní materiál (polypropylen) a hlavně praktičnost.

Policejní tonfa -

Podívejte se na naši nabídku tonf a vedle toho na klasické přímé obušky, které jsou téměř stejné, ale nemají přidaný ochranný prvek na ochranu rukou.

Dalšími plnohodnotnými prostředky na poli obrany jsou elektrické paralyzéry a pepřové spreje

V kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací