Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Teleskopické obušky nekalené

Teleskopický obušek nekalený pro Vaši ochranu. Nikdy nevíte, co se může stát. Proto je dobré být připraven a mít se jak bránit v konfliktních situacích.

Teleskopické obušky nekalené

jsou na první pohled úplně stejné jako ty kalené, avšak je tu jeden markantní rozdíl a tím je jejich odolnost a pevnost.

Při pořízení teleskopického obušku nekaleného totiž musíte přesně vědět, na co konkrétního se chystáte tento obušek pořídit z důvodu, že tento obušek není odolný proti silným úderům, ať už do země, stromu, kamkoliv. Při velké ráně má tendenci se ohýbat do oblouku a následné zpětné zatasení již není možné a obušek je natolik znehodnocen, že můžete přemýšlet nad pořízením nového.

Teleskopické obušky nekalené

Tady opravdu záleží přesně na tom, proč si vlastně daný teleskop pořizujete. Pokud jej chcete nosit jako preventivní obranný prostředek a použít jej pouze v případě nejvyšší nutnosti (při potenciálním útoku, sebeobraně, ochraně známých a přátel) a přijímáte fakt, že po zákroku bude obušek s nejvyšší pravděpodobností znehodnocen a dojde k ohnutí, je to stále dobrá volba, neboť život má nevyčíslitelnou cenu a pokud s obuškem ním máte záchranit někomu život nebo pouze pomoci při přepadení, cena za pořízení je opravdu přívětivá.

Teleskopické obušky nekalené

 

Tip: Pokud Vás zajímá přece jen ta kvalitnější a odolnější alternativu teleskopických obušků, podívejte se na naši nabídku kalených teleskopů.

Pro bezkontaktní obranu nabízíme pepřové spreje

Značky:

  •  
  •  

Speciální filtry:

  •  
  •  

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací