Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaKategorieTrezory a sejfyTrezorySkříňové trezory

Skříňové trezory

Skříňové trezory se používají zejména v odvětví bankovnictví a peněžnictví. Liší se od komorových trezorů svou konstrukcí.
Skříňové trezory se staly oblíbenými především mezi bankami a společnostmi, které běžte drží velké hotovosti a potřebují je zabezpečit proti odcizení a krádeži. Dále jsou určeny především pro firmy, úřady, notářství, různé instituce a společnosti, kde je nutné mít zajištěny smlouvy, doklady a spisové materiály.
 
Kotvením se výrazně zvyšuje bezpečnost a proto doporučujeme kotvit do zdi hmoždinkami, kdy každá schránka má čtyři otvory, kam je můžete vrtákem přivrtat a následně připevnit různými druhy hmoždinek podle
materiálu zdiva. 
 
Ukotvení doporučujeme nechat na profesionálech, kteří se na to specializují a nejen, že poskytnou opravdu pevné a kvalitní upevnění, ale za celé ukotvení přebírají zodpovědnost a pojišťovny to mnohem raději slyší v případě procesu připojištění obsahu trezoru, kdy jsou nuceny zohledňovat ještě další faktory, viz. níže. 
 
Certifikace a následně jednotlivá bezpečnostní třída trezorů umožňuje pojistit obsah dle tabulek a požadavků pojišťovny. (pro více informací kontaktujte jednotlivé pojišťovny. Většinou hraje roli způsob ukotvení, materiál zdiva,
uschovávané předměty a bezpečnostní třída. Každé pojišťění je individuální co se týče cenové nabídky)
 
Napsali jsme článek pro zorientování a vysvětlení evropských a českých norem, podle kterých se řídí jednotlivé bezpečnostní třídy a udílená jim certifikace. Přečtěte si jej - tady
 
 
Nikdy nepodceňujte bezpečnost ani dovednosti zlodějů. Na našem internetovém obchodě naleznete ještě kamerové a monitorovací systémy, díky kterým budete mít přehled nad budovou nebo místnostmi v reálném čase a budete moci předcházet případnému nebezpečí. 

 

Tip: Nebojte se nás kontaktovat v případě, že si nebudete vědět s výběrem rady. Rádi Vám poradíme a zodpovíme všechny Vaše otázky. 
 
Nabízíme vám širokou nabídku skříňových trezorů od značky Safetronics.
V kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací