Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaKategorieTrezory a sejfyTrezory a skříně na zbraněSkříně na dlouhé zbraně

Skříně na dlouhé zbraně

Certifikované skříně na zbraně se vyznačují obdelníkovým tvarem a slouží pro úschovu dlouhých zbraní. Skříně se kotví k podlaze nebo ke zdi.
Skříně pro uložení zbraní se staly nepostradetelnou součástí všech držitelů zbrojního průkazu, kteří jsou povinni skladovat zbraně v uzamykatelné ocelové schránce určené k přechovávaní zbraní.
 
Přechovávanými zbraněmi se rozumí zbraň s prázdným zásobníkem, bez střeliva. Policejní útvar je oprávněn učinit ve Vašem domě nebo bytě prohlídku a zkontrolovat si tak úroveň zabezpečení.
 
Veškeré výrobky v této kategorii námi nabízené jsou certifikované.
 
Certifikací se rozumí splněné výsledky dle normy ČSN EN 1143-1, dle české normy ČSN 906012 a normy EN 14450
 
Podívejte se, prosím, do detailního popisu v článku, kde se věnujeme jednotlivým normám a bezpečnostním třídám trezorů i zámků, které splňují výše zmíněné normy. Klikněte ZDE.  
 
Cílem není Vás edukativně vyškolit v normách, ale abyste při pořízení věděli, zdali si schránku můžete nechat připojistit a podle jakých limitů, k tomu budete znát jednotlivé úrovně bezpečnosti. 
 
Skříně na zbraně poskytují uložení zbraní o délce až 130 centimetrů. Na našem internetovém obchodě najdete výrobky Safetronics, které pojmou až 10 dlouhých zbraní o délce 120-130 centimetrů s mechanickým zámkem na klíč. 
 
Díky distanci pěnových opěrek od zadní strany, které umožňují pohodlné opření složené zbraně i s okulárem, kdy standardem bývá i uzamykatelná schránka, věšáčky na čistící údržbové příslušenství zbraní.
 
Ukotvení doporučujeme do podlahy nebo do zdi, pro tuto variantu jsou připraveny čtyři otvory k pevnému a bezpečnému upevnění. 
 
Pevnější a stabilnější varianta kotvení je ukotvení do zdi a současně do podlahy, kdy je zafixována natolik, že hrozba odcizení odpadá. 
 
U nás naleznete skříně na zbraně s označením MAXI, což znamená že konkrétní výrobky byly navrhovány ve spolupráci s policií tak, aby bylo vyhověno všem technickým požadavkům na uložení dlouhých zbraní a střeliva, které podléhají příslušným zákonům o skladování zbraní.
 
Nakupujte u odborníků v oboru a mějte tak veškerý svůj arsenál či sbírku zbraní v bezpečí před nežádoucími návštěvníky nebo zvědavými příslušníky z rodiny.
 
Nezapomeňte se podívat na další alternativu a to na sejfy, zejména sejf na krátké zbraně, které nejsou sice certifikovány, tudíž nemůžete pojistit obsah, ale splňují legislativy o přechovávání zbraní a jsou i v nižší cenové relaci.
 
Tip: Kamerové systémy a sledovací zařízení pro kontrolu objektů a místností můžeme doporučit bezpečnostní systémy, které se o bezpečnost vevnitř nebo zvenčí postarají. Nehledě na to, že můžete sledovat průběh v realném čase a ukládat si záznamy. 
V kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací