Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaKategorieTrezory a sejfyArchivační skříněSkříně a trezory na spisy

Skříně a trezory na spisy

Skříně a trezory na spisy jsou vhodné všude tam, kde ke spisům musí být kontrolovaný přístup.

Trezory a skříně na spisy patři již k standardnímu vybavení firem, úřadů, institucí skladů kde zabezpečují a chrání dokumenty a spisy proti nežádoucím návštěvníkům.

Nebezpečí odcizení důležitých materiálů nebo dokumentů je v této době čím dál stálejším problémem pro velké firmy a různé instituce, kdy je třeba preventivně zabránit úniku interních informací.

Spisy, šanony, nejrůznější formy dokumentů, dopisy, smlouvy, klientské profily ve složkách a zkrátka papíry s přidanou hodnotou, mnohdy obrovskou. To vše můžete v bezpečí uschovat v trezoru a patřičně jej ukotvit ke zvýšení zabezpečení

 

Kotvení trezorů se provádí chemickou kotvou, kdy za pomocí čtyř otvorů trezoru připevníme trezor ke zdi nebo k podlaze. 

Trezory a skříně na dokumenty na našem internetovém obchodě jsou většinou označení IVETA a nabízejí úschovu jak dlouhých a několika krátkých zbraní včetně střeliva, tak spisů a dokumentů s převážným využitím na spisy a materiály.

Skříně na spisy jsou certifikované, takže lze pojistit obsah na určitou částku odvozující se od bezpečnostní třídy. Bezpečnostní třída odpovídá úrovni zabezpečení a podle ní také trezor úměrně pojistit s několika proměnnými a to je způsob ukotvení, místo, apod. 

 

Doporučujeme také prohlédnout ostatní trezory a sejfy, které se postarají o bezpečí a ochranu dokumentů a cenných papírů, včetně deposit. 

Tip: Pokud máte v plánu do své schránky uložit opravdu cenné spisy a nejrůznější materiály pro Vás nesmírné hodnoty, neměli byste podceňovat zabezpečení celé budovy nebo konkrétní místnosti, kde je trezor uložen. 

Proto se specialiujeme nejen na dobrou a kvalitní úschovu do uzamykatelných nerezových certifikovaných schránek, ale také nabízíme širokou nabídku bezpečnostních kamerových systémů a sledovacích zařízení, které dovolují monitoring v reálném čase. 

V kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací