Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaKategorieTrezory a sejfySejfySejfy na krátké zbraně

Sejfy na krátké zbraně

Sejf slouží k ochraně a bezpečí majetku a nabízí vám proto naprostou bezpečnost pro dokumenty, cenné papíry nebo ukrytí zbraní.

Sejfy na krátké zbraně 

Nabízíme Vám širokou nabídku jednoplášťových ZSL sejfů, které lze využít k úschově zbraní, střeliva nebo dokumentů,  drobných cenností, základní hotovosti a dokladů.

 
Typy bezpečnostních zámků jsou převážně mechanické zámky na klíče, kdy se standardně dodávají 2 klíče. Výhoda klíče je taková, že klíč máte u sebe jen vy a nikdo jiný. Tudíž jen a pouze Vy jste zodpovědní za bezpečnost. Nevýhodou může být riziko ztráty. 

Bezpečnostní sejfy na zbraně jsou ideálními uzamykatelnými schránkami pro nejen krátké zbraně a střelivo, ale také dokumentů a šanonů, avšak konstruován byly speciálně na zbraně. 

 
Jak ukotvit sejf? 
 
Kotevní otvory jsou připraveny v rozích dna i v rozích zadní stěny a to nám umožňuje bezpečné a pevné upevnění například do zdi, stěny nebo do podlahy.
 
Podívejte se na náš článek, kde se věnujeme způsobům kotvení a bezpečnostním třídám a jednotlivým certifikátům, podle kterých jsou schránky hodnoceny. 
 
Tip: Zabezpečení majetku uschováním do malé uzamykatelné schránky s bezpečnostním zámkem lze podpořit ještě bezpečnostním kamerovým systémem, který nabízí on-line monitoring budovy nebo místnosti v reálném čase, takže Vám nic neunikne a v případě snahy o odcizení jste schopni identifikovat zloděje a předat záznam policii ČR k zadržení nežádoucí osoby, neboť hrozí riziko návratu zloděje na stejné místo.
 
Podívejte se také na nabídku certifikovaných trezorů, kde si můžete vybrat svůj model podle umístění a účelu. 
 
Doporučujeme: Sejf na krátké zbraně MINI 4, který se stal nejznámějším a nejoblíbenějším sejfem ve své kategorii. 
V kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací