Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaKategorieTrezory a sejfySchránky na klíče

Schránky na klíče

Jedná se o schránky vyráběné z ocelového plechu. Slouží pro úschovu více klíčů ve firmách - tzv. klíčové hospodářství - ukládání a evidence klíčů ve firmách.

Schránka na klíče 

Trezor na klíče umožňuje bezpečné uložení až 100 klíčů do uzamykatelné ocelové schránky, která bezpečně poslouží jako úschovna pro všechn typy klíčů. 

Nepostradatelným vybavením ve velkých firmách a podnicích nebo institucích, kde díky četnosti jednotlivých místností řeší často problém jak bezpečně a systematicky vést systém uložení klíčů. 

Individuálně nastavitelné patra umožňují jakékoliv rozestavení a řazení klíčů uvnitř. Můžete to řadit dle velikosti nebo budov, štítků, apod. 

Bezpečnostní schránka na klíče je upatřena čtyřmi otvory pro upevnění ke zdi a zvýšení tak bezpečnostni a zamezení případnému odnesední celého trezoru na klíče. 

 

Tip: Monitorovací systém k on-line sledování místnosti se skříňkou na klíče Vám dopřeje sledování v reálném čase a zaznamenání všech průchozích osob, které se přes den pohybovali v oblasti umístění trezoru. 

 

Nevíte si rady s výběrem schránky na klíče? Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme. 

V kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací