Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaKategorieTrezory a sejfyTrezoryPodlahové trezory

Podlahové trezory

Trezorová skříň se usazuje a pevně ukotvuje do podlahy, přičemž dveře trezoru jsou na úrovni podlahy a otevírají se vně.
Trezory do podlahy slouží k ukrytí jakýchkoliv cenných papírů, hotovosti, léků, zbraní, dokumentů, materiálů, šanonů apod. Již podle jeho názvu jsou umístěny do podlahy. Mají  čtyři otvory přímo určené k pevnému a bezpečnému ukotvení do podlahy, díky kterému stoupá bezpečnost a zamezení možnosti odnesení a odcizení.
 
Kotvení trezoru do podlahy
 
Ideální je kotvení ještě při stavbě domu, kdy můžete pevně a kvalitně kotvit ještě před tím, než položíte podlahu. 
 
Kotvení se provádí pomocí vrutů nebo hmoždinek, které slouží k připevnění trezoru do podlahy. Za nás můžeme doporučit chemickou maltu, která je sice dražší, ale pokud se chystáte ukládat cennosti pro Vás nevyčíslitelné hodnoty, ať to jsou šperky, různé předměty co jste zdědili nebo peníze, dokumenty, materiály nebo dokonce zbraně, na kotvení by neměl být použit nejlevnější materiál.
 
Při upevňování je důležité mít na paměti, do jakého materiálu se chystáte upevňovat, zda nebude třeba kotvit. Kotvení doporučujeme, neboť tím se bezpečnost zvyšuje. Kotvení do porézního materiálu (dutinkové materiály, porotherm) vyžaduje spíše chemickou kotvu, tj. speciální lepidlo a svorníkem s maticí.
 
Ukotvení doporučujeme nechat udělat profesionály, neboť oni nejen že jsou schopni upevnit skříň do podlahy kvalitně a precizně, ale firmy zabývající se tímto také souhlasí s přebráním zodpovědnosti za to správné a pevné ukotvení. Odpadá tak riziko nekvalitního ukotvení a tím pádem snazšího odcizení.
 
Námi nabízené schránky jsou certifikované a Vy tudíž máte možnost nechat si pojistit obsah na určitou částku odvíjející se od bezpečnostní třídy.
 
Pojišťovny v tomhle případě zohledňují právě bezpečnostní třídu, stupeň zabezpečení, ukotvení, typ bezpečnostního zámku a další faktory.
 
Samozřejmě, že produkty v této kategorii splňují normy a evropské a české certifikace. Článek, ve kterém vysvětlujeme normy podle bezpečnostních tříd naleznete ZDE
 
 
Tip: Určitě se podívejte i po kamerových systémech, které chrání Vaši nemovitost nebo konkrétní místnost.  
 
V kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací