Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaKategorieObranné prostředkyObranné spreje

Obranné pepřové spreje

Pepřové spreje se řadí mezi obranné prostředky a jde o jeden z nejrozšířenějších prostředků, který je u nás využíván především u civilního obyvatelstva.

Pepřové spreje a sprejové svítilny

se řadí mezi nejlepší obranné prostředky současnosti a zároveň jsou nepostradatelnou součástí každé kabelky nebo batohu žen. Tento malý, avšak velmi účinný pepřový sprej, je účinný prostředek k sebeobraně, protože je bezkontaktní a dá se použít i na velkou vzdálenost a vy tudíž nemusíte být vůbec ve fyzickém kontaktu s útočníkem.

 

 

Pepřový sprej

Znáte ten pocit, když se vracíte domů za tmy, kde chybí pouliční osvětlení a vy přemýšlíte, co by se kde mohlo stát?

Lidově pepřák se dnes těší velké oblibě především v období podzimu a zimy, kdy se slunce odvrací od Země a tma nastává dříve a přesně v tomto období je o slzné spreje největší zájem.

Není to paradox? Pořizovat si pepřové spreje pouze v období, kdy je pravděpodobnost a riziko kontaktu s cizí osobou se špatnými úmysly největší? A do té doby osobní obranu vůbec nebrat v potaz a neřešit ji? Bohužel lidem se špatnými úmysly je jedno, jestli je léto nebo zima, tma nebo den. Ale vám by to být jedno nemělo.

Sprejové svítilny 

ESP Police Tornado je sprejová svítilna, která má výstřik v podobě paprsku a dosvit až 4 metry. Sprej Tornado Police je v podstatě pepřák s LED svítilnou, která nabírá na praktičnosti a využitelnosti především ve tmě a může taktéž pomoci určit směr výstřiku.

 

Sprejová svítilna


Investice v řádu pár desítek korun pomůže mnohdy zastrašit devianta a zachrání vás tak z neštěstí. Zvažte proto pořízení těchto slzných plynů ve spreji, preventivní nošení v kabelce, batohu nebo kapse je ideálním řešení.

 

 

Na internetu je několik videí o tom, jak jej správně používat. Můžete začít hledáním na YouTube kanálu, kde jsou i ilustrační situace znázorňující efektivitu a sílu tohoto jednoduchého obranného prostředku.

Tip: Kapesní svítilny jsou vám nápomoci při cestě domů za tmy.

V kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací