Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaKategorieTrezory a sejfyTrezoryNábytkové trezory

Nábytkové trezory

Nábytkové trezory jsou určeny k úschově peněžních hotovostí, cenností, šperků, důležitých dokumentů, materiálů a dalších předmětů.
Nábytkové trezory se používají v domácnostech a nabízí velmi praktické uschování, kdy jsou určeny k úschově hotovosti, cenností, cenných papírů, léků, dokumentů, materiálů, osobních zbraní a dalších předmětů a dělí se podle bezpečnostní třídy.
 
Splňují normy certifikace, takže jsou skvělým řešením pro všechny, kdo chtějí mít majetek v bezpečí.
 
Přístup některých pojišťoven poté i nahrává tomu, že vám mohou snížit náklady spojené s pořízením a následně zvýhodněné ceny při pojištění obsahu.
 
Prvotním krokem by mělo být spojení s pojišťovnou a zjištění limitů a možností v oblasti připojištění obsahu uvnitř schránky, kdy bude z jejich strany zohledněna bezpečnostní třída, umístění, kotvení, apod. 
 
Právě bezpečnostní třída a normy jsou podstatným faktorem při konzultaci s pojišťovnou ohledně připojištění obsahu a snížení prvotních nákladů, podívejte se prosím ZDE, kde se věnujeme vysvětlení normám a certifikaci, ale také správnému ukotvení.
 
Nenechávejte svůj majetek nebo peníze ukryté v kdejaké skříni nebo matraci, pokud opravdu chcete bezpečí a klidný spánek v noci, zvažte koupi této ocelové bezpečnostní schránky. Nikdy si nemůžete být jistí bezpečnostní předmětů nebo majetku, dokud jej nemáte uschován ve skříni, která byla určena a splnila hned několik evropských a českých norem a proto vybírejte trezory do nábytku té největší kvality, kterou poskytuje výrobce Safetronics
 
Zabezpečení domu a především majetku je naší specializací! Pokud se chystáte zabezpečit svůj dům či objekt, od věci by bylo se podívat také na zabezpečovací kamerové systémy, které lze umístit kamkoliv podle potřeby.
 
Tip: Nevíte si rady při výběru rady? Kontaktujte nás my Vám pomůžeme vybrat! 
V kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací