Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaKategorieKamerové systémyMonitorovací zařízení

Monitorovací a sledovací zařízení, ip kamery

Sledovací zařízení a monitorovací systémy. Díky světové kvalitě budete mít vždy svůj majetek pod kontrolou. Jak interiér, tak venkovní prostory, jak na stěnu, tak ke stropu.

Podkategorie:

Monitorovací zařízení 

Monitorovací systémy slouží především k monitoringu a špionáži osob. Jedná se zejména o venkovní IP kamery s HD záznamy, které se bezpečně postarají o to, abyste měli danou oblast nebo místnost permanentně pod dohledem 24 hodin denně. Tyto kamery jsou velmi oblíbené u mnoha firem nebo jednotlivců.

Jsou to zkrátka síťové kamery s velmi snadnou instalací bezpečnostního systému pro zabezpečení domu. Záznamy jsou dostupné i na mobilním telefonu, takže odpadá nutnost sedět neustále před monitorem počítače.

Inspekční kamera InCam 950

Hlavním důvodem jejich oblíbenosti je noční vidění, které díky IR přísvitu má dohled až 15 metrů a to zajišťuje kvalitní snímání i v absolutně husté tmě, kdy neviditelné infračervené světlo pořídí záznam, aniž by to dotyčná osoba zpozorovala. Noční monitorování se proto poté přepíná automaticky do černobílého zobrazení, neboť v absolutní tmě nelze vykreslovat barvy. Obraz je ale natolik kvalitní, že se nemusíte bát, že uvidíte zrnité nekvalitní pixely obrazu.

 

Kromě připojení přes síťový kabel k počítači nebo notebooku lze pracovat s přístrojem pomocí WiFi nebo i telefonu.

Takže pokud jste majiteli obchodu nebo jakékoliv jiné provozovny, tyto kamery vřele doporučujeme.

Dále tu máme výrobky, za které by se ani tajné služby nestyděly a tím jsou sledovací zařízení pro sledování osob, zvířat, automobilů.

Jak to funguje v praxi?

GPS tracker je v podstatě taková krabičková štěnice, která je rozměrově velmi malá, umožňující sledovat lokaci pomocí GPS modulu.

Štěnice s GSM modulem, pohybové alarmy a další odposlouchávací zařízení.

Nebo se snad sháníte rovnou po celém kamerovém setu, který bude mít pod palcem větší oblast a pole působnosti? V tom případě se podívejte se, určitě vás zaujmou vlastnostmi a kvalita kamer.

Kamery

Potřebujete zabezpečit svůj majetek či nemovitost? Monitorovací systémy, které sledují jak interiér, tak venkovní prostory.

Nepodceňujte schopnosti nežádoucích návštěvníků a mějte vše pod palcem. Sledovací zařízení ochrání venkoní i vnitřní prostory proti zlodějům. Jak se říká "pořádek dělá přátele".

Objednávejte bezpečnostní monitorovací systémy a kamerové sety i s možností na splátky u profesionálů na Tegus.cz. Nezapomeňte se také podívat na inspekční kamery nebo bezdrátové minikamery!

V kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací