Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaMagazínNovinkyNovinka svítilna FLZA 375 Apollo

Novinka svítilna FLZA 375 Apollo

Nová generace svítilen FLZA je tu. Apollo, jenž nese jméno řeckého boha slunce a světla nabízí až 3x větší výkon.

Svítilna Flza 375 Apollo

Apollo (Apolón -  řecký bůh slunce a světla) je nová řada legendární a velmi oblíbené svítilny FLZA 50. Hlavním rozdílem je výkon. Nabízí až 3x vyšší svítivost než u stávajících FLZA 50 svítilen. V nejvyšším režimu tedy nabízí 375 lumenů a dobu svícení 4,5 hodiny a v nižším režimu "pouhých" 130 lumenů s dobou svícení až 15 hodin. Použitím nižšího režimu rovněž prodloužíte samotnou dobu svícení. Dosvit svítilny při plném výkonu činí až 230 metrů. 

Svítilny FLZA 375 Apollo imponuje Li-ion baterií o kapacitě 2600 mAh a lze jí nabíjet běžným microUSB konektorem, stejným jako nabíjíte například svůj chytrý telefon. Způsobů dobíjení je mnoho, od klasické sítě 220V až přes PC, powerbanky, autoadaptéry a další alternativy. Stav plného dobití signalizuje barevné LED na spínači. 

U svítilny lze využít funkce "fokusování" která díky otočné hlavě reguluje šíři světelného kuželu. Maximalizovat dosvit můžete právě zúžením kužele a chcete-li osvítit co největší plochu, otočte hlavu do její maximální šíře. Samotné fokusování probíhá po závitech a tím se eliminuje samovolné posunutí hlavy. 

Svítilna FLZA 375 Apollo

Tělo svítilny FLZA 375 Apollo je vyrobené z hliníku. Kvalitní a odolná svítilna se skvěle hodí na outdoorové i profesní využití. Lze ji také zavěsit na opasek pomocí klipsu. 

 

Součástí balení je:

Svítilna FLZA 375 Apollo

 

Svítilna využívá moderní čip R5 americké firmy CREE, která je hlavním světovým výrobcem určujícím trend v LED technologii.

Svítilnu můžete za bezkonkurenční cenu objednat ZDE.

 

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací