Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaMagazínNovinkyNovinka: Dámská bunda odolná proti řezným zbraním

Novinka: Dámská bunda odolná proti řezným zbraním

Kriminalita útočníků nezná mezí. Buďte chráněna proti řezným zbraním ..

Na první pohled normální stylová dámská bunda, kterou lze sladit s čímkoliv. Materiály bundy se ale kompletně liší od ostatních bund, především použitím kevlaru, který, pokud porovnáme s ocelí ve stejné hmotnosti, je až 5x silnější, než porovnávaná ocel! Samozřejmostí bundy je, že je lehká, nenápadná a nerozeznatelná. 

Právě materiál kevlar zvyšuje bezpečnost a odolnost proti řezným zbraním. Na videu níže můžete vidět útočníka, jak útočí na ženu v bundě a to, jak bunda zdolává řezné rány. 

 

Vzhledem k o něco vyšší vrstvě doporučujeme nosit bundu v jarním a podzimním období. Bude-li zase mírná zima, i v zimním období padne vhod. Jde především o ranní nebo noční cesty domů, ať už z práce nebo ze školy. Kriminalita útočníků nezná mezí a proto k bundě nabízíme pepřové spreje, které vám pomohou bezkontaktně útočníka zastavit. Oděv není určen k ochraně před bodnými zbraněmi, silné a rychlé bodnutí nožem tak dokáže pouze zmírnit, nikoliv vás ochránit. Řezným zbraním, jak můžete vidět na videu výše, odolá. 

Český výrobce vlastní hned několik certifikátů a samotná dámská bunda proti řezným zbraním se chlubí hned několika, především splňujícími požadavky na ochranu, konkrétně normou proti řezu ostřím podle ČSN EN 388, třídy 3.

BUNDU MŮŽETE ZAKOUPIT ZDE

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací