Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaMagazínNovinkyCold Steel nože a baseballové pálky

Cold Steel nože a baseballové pálky

Právě jsme naskladnili výrobky špičkového amerického výrobce Cold Steel, který se specializuje na obranné prostředky v té nejvyšší kvalitě.

Svět dobývají obranné prostředky Cold Steel, americký výrobce a jeho produkty se těší oblibě po celém světě. Produkty jsou od základu navrženy ergonomicky tak, aby vyhovovaly každému uživateli. 

Připravili jsme pro vás nabídku zavíracích nožů a baseballových pálek a postupem času se můžete těšit dalším výrobkům Cold Steel. Baseballky jsou vyrobeny z kvalitního a velmi tvrdého polypropylenu, který je odolný proti nárazům i té největší síly. Oválné koncovky zamezí případnému vysmýknutí při používání a přilnavý povrch pálky po celém těle také přijde vhod. 

Podívejte se na malou video recenzi

 

Jaké modely u nás naleznete? Naše nabídka začíná modelem Shorty s délkou 51 centimetrů a končí nabídkou Smasher s délkou 86 cm.

 

 

Příznivci zavíracích nožů zde také najdou své. Cold Steel nože jsou ostré jako skalpel a čepel je vyrobena z kvalitní oceli s dlouhou životností. Abyste mohli nůž bezpečně používat a nehrozilo sevření čepele při manipulaci nebo silných úderech, nůž je opatřen bezpečnostním zámkem Tri-Ad, který zamezí sevření. 

 

Díky klipsu můžete nůž nosit na opasku nebo na kapse. Model na který se díváte výše je Recon 1 Clip Point Plan celkovou délkou 23 centimetrů. Oblíbenec mezi vojáky a bezpečnostními složkami se těší stále větší a větší oblibě mezi obyjčenými lidmi.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací