Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaKategorieObranné prostředkyElektrické paralyzéry

Elektrické paralyzéry

Chcete se cítit bezpečně za všech okolností? Chcete být připraveni se bránit v případě napadení či jiné nebezpečné situace? Vybavte se elektrickým paralyzérem!

Elektrický paralyzér

Elektrický přístroj, který stiskem jednoho tlačítka vyšle výboj až o síle 500 000V a ochromí tak protivníka. Důležité je, kam zasáhnete, jsou místa na těle, která jsou přirozeně citlivější na jakýkoliv úder a nemusí se jednat pouze o paralyzéry.

Spolehlivá ochrana a zvýšený pocit bezpečí. Samotný výboj, který při stisknutí paralyzér vydává, může útočníka nebo agresivní zvíře zastrašit. Ale i v případě samotného útoku násilníka spolehlivě zneškodní. Ale nebojte se, nezanechává trvalé následky, pouze útočníka dočasně ochromí, takže můžete v klidu přivolat pomoc a policii.

Sebeobrana je základ a proto byste měli na své cesty i noční procházky přibalit i tento druh obranného prostředku.

Elektrický paralyzér Power Max 500 000V

Nutno brát na zřetel, že tento typ prostředku k sebeobraně mohou vlastnit jen osoby starší 18ti let a použití musí být v souladu s principy nutné obrany a krajní nouze. Nemůžete proto používat elektrický paralyzér jen tak, ale pouze k odvrácení nebezpečí a potenciálního útoku.

 

Připravili jsme pro Vás i video, ve kterém prezentujeme, rozbalujeme a seznamujeme s chodem celého přístroje. Od návodu k použití přes u zprovoznění a přidání baterie do paralyzéru. Bezpečnostní pojistka, kterou již přístroje bývají standardně dodávány slouží k tomu, aby v případě vytržení z ruky bylo zamezeno jakékoliv použití, což je velmi praktické, neboť zmocní-li se útočník paralyzéru co držíte v ruce, nebude to moci použít proti Vám.

ELEKTRICKÝ PARALYZÉR POWER LADY 200 000V

Chystáme taktéž video, kde budeme účinnost paralyzérů zkoušet na odvážných jedincích, kdy součástí testu bude zásah na různých částech těla.


Tip: Pepřové spreje pro bezkontaktní styk s agresorem, stačí pouze zamířit a zmáčknout. Rovněž teleskopické obušky zajistí perfektní ochranu a obranu. 

V kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací