Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaKategorieTrezory a sejfySejfy

Bezpečnostní sejfy

Bezpečnostní sejfy se od trezorů liší tím, že nejsou certifikovány a proto jsou podstatně levnější, lehčí a tím pádem lépe využitelné v automobilech či karavanech.
Jaký je vlastně hlavní rozdíl oproti trezoru?
 
Jediný rozdíl je v tom, že sejf není certifikovaný a tudíž nelze pojistit obsah. Jejich funkce zabezpečení proti vloupání se v podstatě neliší. Uzamykatelné jednoplášťové nebo dvouplášťové bezpečností schránky, které můžeme postavit do jakéhokoliv prostoru, upevnit ke zdi nebo případně k podlaze.
 
Bezpečnostní sejfy se v poslední době těší oblibě, neboť spoustu lidí už si začíná uvědomovat důležitost a nutnost úschovy majetku a věcí, které mají pro ně hodnotu jinam, než do skříně nebo matrace. Proto doporučujeme investovat do této schránky, kam posléze uschováte všechny Vaše cennosti a poté zamknete.
 
Kotevní otvory jsou ve většině případech připraveny v rozích dna, kdy umožňují bezpečné a kvalitní upevnění k podlaze. 
 
Tip: Jak správně provést kotvení a seznámení s normami, podle kterých byste se měli řídit při výběru zde
 
Proč byste měli vystavovat svůj majetek, ať jsou to peníze nebo cokoliv jiného riziku odcizení, když můžete mít všechno pěkně doma pod kontrolou a ještě ukotvené ve zdi nebo podlaze pro maximální ochranu? 
 
Bezpečnostní schránka s bezpečnostním zámkem mechanickým ovládaným na klíček a s možností uložení hotovosti, cenností, šperků, dokumentů a spisů, materiálů, léků apod., s kovovými regály slouží k uložení obsahu a následnému umístění dle libosti.
 
Na našem internetovém obchodě nabízíme širokou nabídku od společnosti Safetronics, například sejfy na krátké zbraně
 
Tip: Co takhle zabezpečení celého domu nebo konkrétních místností za pomocí monitorovacího zařízení včetně tajných skrytých kamer, které nepoznáte díky své maskovanosti a ukrytí. 
 
Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme, který konkrétní model je pro Vaše požadavky tím ideálním.
V kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací