Nákupní košík

Počet kusů: 0Cena: 0 Kč

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, tady je to správné místo. Více informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Newsletter

Chcete-li zasílat novinky na e-mail, pošlete nám svou e-mailovou adresu.


Úvodní stránkaKategorieTrezory a sejfyArchivační skříně

Archivační skříně

Archivační trezorové skříně jsou určeny do kanceláří. Využívají se pro ukládání spisů a jiné dokumentace. Nabízíme Vám širokou nabídku trezorových skříní od společnosti Safetronics.

Archivační trezorové skříně patří k základnímu vybavení kanceláří firem, notářů, úřádů a institucí, archivů, skladů. Uchovávejte své materiály a majetek v bezpečí.

Skříně s klíčovým i elektronickým zámkem, vyrobeny ze silného ocelového plechu a kvalitní konstukce nabízí pevnost a výdrž skříní i po velmi dlouhých letech, což normální kartotékové skříně nemohou poskynout z důvodu opotřebení. 

Zámek archivačních skříní výrobce Safetronics nabízí bezpečnostní mechanický na klíč

Kartotékové a archivační trezory slouží k úschově důležitých materiálů a dokumentů, kdy nabízí praktické a funkční šuplíky pro lehké a přehledné uskladnění a následnou orientaci při výběru složek (např. klientů).

 

Tip: Pokud se sháníte po ještě bezpečnější alternativě, avšak mnohem větší hmotnosti a tím pádem i mnohem větší bezpečnosti, podívejte se na naši nabídku certifikovaných trezorů s rozdělením podle typu umístění nebo účelu. 

V kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací